exclusion

State of Mind

State of Mind to polski zespół muzyczny, który wyłania się z głębin alternatywnego rocka, przynosząc ze sobą świeże powiewy w gotyckiej i elektronicznej muzyce. Ich twórczość charakteryzuje się zręcznym połączeniem mocnych, rockowych riffów z atmosferycznymi, elektronicznymi elementami, tworząc unikalne, złożone dźwiękowe krajobrazy.

 

Założony przez grupę pasjonatów, dla których muzyka jest zarówno formą wyrazu, jak i eksploracji emocjonalnych głębin, State of Mind szybko zdobywał uznanie na polskiej scenie muzycznej. Ich teksty, często introspektywne i poruszające tematy uniwersalne, takie jak poszukiwanie sensu, miłość i samotność, rezonują z szerokim gronem odbiorców, pragnących czegoś więcej niż tylko chwytliwego refrenu.

 

Występy na żywo State of Mind to doświadczenie pełne energii i emocji. Zespół, dzięki swojej charyzmie i umiejętnościom scenicznych, potrafi stworzyć atmosferę bliskości, jednocześnie zachowując intensywność rockowego koncertu. Każdy występ jest podróżą przez różnorodne emocje, od euforycznych wzlotów po melancholijne, introspektywne momenty.

 

Pomimo stosunkowo krótkiej obecności na polskim rynku muzycznym, State of Mind udowodniło, że ma wiele do zaoferowania. Ich muzyka, będąca mostem między przeszłością a przyszłością rocka gotyckiego i alternatywnego, zapowiada dalszy rozwój i eksplorację nowych muzycznych terytoriów.

Kraj pochodzeniaPolska

Wydarzenia