exclusion

FAQ

Tak, wszystkie zakupione dotąd bilety są ważne bez względu na fakt posiadania Unijnego Certyfikatu COVID. Nasze limity ilości osób przebywających na koncertach będą dostosowane do obecnie obowiązujących przepisów.

Na ten moment organizatorzy koncertów w pomieszczeniach zamkniętych muszą oferować uczestnikom miejsca siedzące z zachowaniem odpowiednich dystansów. Osoby nieposiadające Unijnego Certyfikatu COVID, dla bezpieczeństwa wszystkich zebranych, powinny skorzystać z tych miejsc, ale nie będą to strefy wydzielone, a dostępne dla wszystkich uczestników.

Oprócz sprawdzenia ważności biletu, każda osoba posiadająca Health Pass Ticket będzie miała obowiązek okazania kodu QR, który zostanie zeskanowany celem sprawdzenia, czy dana osoba przyjęła wymaganą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19. W tym celu niezbędne będzie posiadanie aplikacji mObywatel na urządzeniu typu smartfon albo tablet i okazania UCC lub okazania UCC pobranego z Internetowego Konta Pacjenta w postaci pliku PDF nadającego się do prezentacji na urządzeniach mobilnych i do wydruku.

Testy na COVID-19 nie będą wymagane i nie będą stanowić podstawy do wejście na teren Imprezy na podstawie zakupionego Heath Pass Ticket.

Nie, Organizator nie będzie wykonywać żadnego rodzaju testów w kierunku wykrycia COVID-19,

Nie. Uczestnik posiadający bilet z puli ogólnej nie ma obowiązku posiadania Unijnego Certyfikatu COVID. Nie wymieniamy biletów na Health Pass Ticket. To osobna pula.

W czasie zakupu biletu Health Pass Ticket każdy uczestnik musi oświadczyć, że posiada Unijny Certyfikat COVID i okaże go przed wejściem na wydarzenie. Przy zakupie HPT online, procedura ta odbywa się za pomocą zaakceptowania odpowiedniej rubryki.

Osoby, które do terminu koncertu nie będą posiadały Unijnego Certyfikatu COVID, powinny zakupić bilety z puli ogólnej.

Nie, liczba biletów w puli ogólnej jest określona przez aktualne obostrzenia rządowe.

Unijny Certyfikat COVID to dokument, który potwierdza wymagane dawki szczepionki przeciw COVID-19 dając prawo do swobodnego przemieszczania się w kraju i w Europie w czasie pandemii COVID-19. Jest on dostępny w postaci kodu QR.

Nie. Pomimo tego, że Unijny Certyfikat Covid wydawany jest także ozdrowieńcom, a także osobom posiadającym negatywny wynik testu – osoby te w dalszym ciągu są wliczane w limity osób biorących udział w Wydarzeniach wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Z uwagi na częste zmiany przepisów dotyczących ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii prosimy o regularne śledzenie zapisów FAQ i Regulaminów, które będą na bieżąco aktualizowane.