exclusion

Koncert dla dla miłośników gitary – Jakub Żytecki w Drizzly Grizzly

Już w grudniu fanów gitary czeka prawdziwa uczta muzyczna. Jakub Żytecki, jeden z najbardziej utalentowanych polskich gitarzystów, wystąpi w czterech miastach Polski. Seria koncertów rozpocznie się 3 grudnia w gdańskim Drizzly Grizzly, a zakończy 6 grudnia w warszawskiej Hydrozagadce.

Jakub Żytecki to artysta znany ze swojej eklektycznej techniki gry na gitarze, który poza współpracą z takimi artystami jak Plini czy Disperse, skupia się na swojej solowej karierze. Podczas nadchodzących koncertów Żytecki zaprezentuje materiał z najnowszego albumu „Remind Me”, który ukazał się w 2023 roku.

Jakub Żytecki jest znanym wirtuozem, którego styl gry cechuje się połączeniem prog metalu, fusion i djentu. Jego umiejętności pozwoliły mu na stworzenie unikalnego brzmienia, które cieszy się uznaniem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Fani mogą spodziewać się nie tylko doskonałej gry na gitarze, ale również bogatego spektrum muzycznego, od ciężkich metalowych riffów po bardziej liryczne i melodyjne fragmenty.

Bilety dostępne od 7 czerwca, 10:00: tickets.drizzlygrizzly.pl

Wydarzenia