exclusion

3ERA FESTIVAL

Przygotujcie się na największe muzyczne wydarzenie tego lata – 3ERA Festival powraca z trzecią edycją, obiecując jeszcze więcej energii, świeżości i ziomalstwa! Zaplanujcie swój koniec lata w Gdańsku i dołączcie do nas w Drizzly Grizzly, gdzie ponad 50 artystów z różnych zakątków muzycznego świata zagości na naszych scenach.

 

Gwarancja jakości: Z dumą prezentujemy line-up składający się z wyjątkowych talentów, zarówno uznanych gwiazd, jak i wschodzących perełek sceny muzycznej. Każdy fan dobrej muzyki znajdzie coś dla siebie w zróżnicowanym programie 3ERA Festival.

 

Gwarancja ziomalstwa: Festiwal to nie tylko muzyka, ale również niepowtarzalna atmosfera pełna przyjaźni i pozytywnej energii. 3ERA Festival to miejsce, gdzie muzyka łączy ludzi, tworząc wspólnotę fanów dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

 

Gwarancja świeżości: Każda edycja 3ERA Festival jest inna i przynosi nowe, ekscytujące doświadczenia. W tym roku szykujemy jeszcze więcej niespodzianek, zapewniając uczestnikom festiwalu świeże i oryginalne atrakcje.

 

Nie przegapcie szansy na bycie częścią tej niezwykłej muzycznej podróży! Odkryjcie nowe brzmienia, odnajdźcie ulubionych artystów i spędźcie niezapomniany weekend w sercu Gdańska.

  Social medIa

  Wydarzenie

  3ERA FESTIVAL

  Kiedy

  30.08.2024

  97 dni do wydarzenia

  Gdzie

  Drizzly Grizzly

  Wydarzenia