exclusion

Coals

19:00 bramka
20:00 Coals

 

Zapraszamy na niezapomniany wieczór z Coals w Drizzly Grizzly w Gdańsku! Ten młody, dynamicznie rozwijający się duet, składający się z Kachy i Lucassiego, zdobył uznanie słuchaczy na całym świecie dzięki swoim domowym nagraniom i energetycznym występom na żywo. Teraz mają zaszczyt zaprezentować swoje najnowsze dokonania na żywo przed polską publicznością 18 kwietnia 2024 roku.

 

Po serii udanych występów na międzynarodowych festiwalach takich jak Positivus, Primavera Sound, a także na rodzimym gruncie na Open’er czy OFF Festival, Coals wracają z nowym, polskojęzycznym albumem „Sanatorium”. Wydawnictwo to kontynuacja eklektycznej i innowacyjnej ścieżki muzycznej, którą zespół podąża, łącząc elementy dream popu, chillwave, cloud rapu i glitch popu w unikalną mieszankę znaną jako „cold pop”.

 

Podczas koncertu w Drizzly Grizzly, Coals zaprezentują zarówno nowy materiał, jak i dobrze znane utwory z ich repertuaru. Na scenie dołączy do nich gitarzysta i basista Bobkovski, co obiecuje jeszcze bardziej ekscytujące brzmienie na żywo. Całe wydarzenie zostanie wzbogacone o specjalną, oniryczną oprawę wizualną, tworząc niezapomniane wrażenia dla wszystkich obecnych.

 

Nie przegapcie szansy na spędzenie wieczoru pełnego emocji, od skakania przez chillowanie po płacz i śmiech. To będzie wyjątkowa okazja, aby doświadczyć na żywo jednego z najciekawszych zespołów na polskiej scenie muzycznej.

Social medIa

Koncert

Coals

Kiedy

18.04.2024

Gdzie

Drizzly Grizzly

Wydarzenia