exclusion

Dopelord + Sanity Control + Engraver

Przygotujcie się na niezapomnianą noc pełną ciężkich riffów i miażdżących brzmień w Drizzly Grizzly w Gdańsku! 27 kwietnia 2024 roku, scena klubu stanie się areną dla trzech potężnych sił na krajowej i międzynarodowej scenie metalowej: Dopelord, SANITY CONTROL i ENGRAVER.

 

Dopelord, czołówka polskiego stoner doom, wraca do Gdańska, by ponownie oczarować publiczność swoją unikalną mieszanką ciężkich riffów, chwytliwych refrenów i rozkręconego na maksa fuzza. Od swojego powstania w 2010 roku, zespół nieprzerwanie nagrywa i koncertuje, zdobywając fanów w Polsce i za granicą swoim niepowtarzalnym brzmieniem.

 

SANITY CONTROL to wybuchowa mieszanka crossover i surowego thrash metalu. Zadebiutowali w 2019 roku kasetą demo, która zdobyła uznanie zarówno w Polsce, jak i w Stanach Zjednoczonych. Pomimo pandemii, rok 2020 przyniósł ich debiutancki album, za którego wydanie odpowiadają Selfmadegod w Europie i Seeing Red w USA. Na koncercie w Gdańsku, SANITY CONTROL zaprezentuje materiał ze swojego nadchodzącego albumu, dając fanom przedsmak nowego oblicza zespołu.

 

ENGRAVER to kolejny mocny akcent wieczoru, który swoim energicznym występem doda ostrości tej metalowej nocy. Ich muzyka, pełna siły i precyzji, jest gwarancją, że żaden fan ciężkich brzmień nie odejdzie rozczarowany.

 

Nie przegapcie tej wyjątkowej nocy w Drizzly Grizzly, gdzie Dopelord, SANITY CONTROL i ENGRAVER zamienią klub w epicentrum najcięższych dźwięków. Bądźcie świadkami niezapomnianych występów, które zdefiniują nowe standardy na scenie metalowej.

Social medIa

Koncert

Dopelord + Sanity Control + Engraver

Kiedy

27.04.2024

Wydarzenie już się odbyło

Gdzie

Drizzly Grizzly

Wydarzenia