exclusion

Masta Ace & Marco Polo x Eldo & Daniel Drumz – hosted by DJ 600V

Witajcie w muzycznym wydarzeniu, które przeniesie Was w czasie do złotej ery hip-hopu! Zapraszamy na koncerty legendarnego nowojorskiego duetu Masta Ace & Marco Polo oraz nie mniej ikonicznego polskiego duetu Eldo & Daniel Drumz, które odbędą się w ramach trasy „Return to the CLASSIC”. Wydarzenie poprowadzi jeden z najbardziej znanych polskich DJ-ów, DJ 600V. Na scenie pojawi się również support w osobie Zaca Ivie.

Masta Ace i Marco Polo nie są nowicjuszami na hip-hopowej scenie. W styczniu 2024 roku wydali swój drugi wspólny album „Richmond Hill”, kontynuując klasyczne, nowojorskie brzmienie, które przyniosło im światową sławę. Album, oparty na boombapowej produkcji Marco Polo i precyzyjnej nawijce Masta Ace’a, jest świadectwem trwałości i klasyki gatunku.

Z kolei Eldo, znany z takich hitów jak „Granice” czy „Chodź ze mną”, wraz z producentem muzycznym Danielem Drumzem, zaprezentuje przekrojowy materiał swojej bogatej kariery. Daniel Drumz, znanym z wielowarstwowych, producenckich projektów jak „Untold Stories” i „Komorebi”, będzie towarzyszyć Eldo na scenie, dostarczając unikalnych brzmień.

Social medIa

Koncert

Masta Ace & Marco Polo x Eldo & Daniel Drumz – hosted by DJ 600V

Kiedy

16.06.2024

Wydarzenie już się odbyło

Gdzie

Drizzly Grizzly

Wydarzenia