exclusion

Soen

Doświadczcie niezwykłej mocy progressive metalu na żywo w Drizzly Grizzly w Gdańsku! Szwedzki zespół Soen, ceniony za swoje techniczne umiejętności i emocjonalne głębie, zawita do Polski, prezentując materiał z najnowszego albumu „Memorial”. Koncert odbędzie się 2 listopada 2024 roku i obiecuje być wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich fanów ciężkiego brzmienia z progresywnym zacięciem.

 

Soen to zespół, który zręcznie łączy techniczne fajerwerki z przystępnymi, piosenkowymi formami. Ich muzyka to połączenie złożonych aranżacji, zmienności motywów i nośnych riffów, które sprawiają, że każdy utwór staje się niezapomnianym przeżyciem. Znani z umiejętności tworzenia chwytliwych refrenów i zmyślnych hooków, członkowie Soen dowodzą, że metal progresywny może być zarówno wymagający, jak i niezwykle przystępny.

 

Koncert w Gdańsku będzie idealną okazją, by na żywo doświadczyć nie tylko najnowszych dźwięków z „Memorial”, ale również dobrze znanych hitów zespołu, które przyciągnęły silną fanbazę w Polsce. Przygotujcie się na wieczór pełen emocji, introspekcji i niezapomnianych riffów, który tylko Soen potrafi dostarczyć.

Social medIa

Koncert

Soen

Kiedy

02.11.2024

162 dni do wydarzenia

Gdzie

Drizzly Grizzly

Wydarzenia