exclusion

Zamilska + LARMO

Dołącz do nas w klubie Drizzly Grizzly w Gdańsku na wyjątkowym koncercie Zamilskiej, który odbędzie się 5 października 2024 roku. Artystka przedstawi swój najnowszy album „United Kingdom Of Anxiety”, którego premiera jest zaplanowana na dzień przed koncertem, 4 października. Wydanie tego albumu to współpraca z Untuned / NoPaper Records oraz dystrybucją przez !K7.

 

Zamilska, jedna z najbardziej oryginalnych twórczyń na europejskiej scenie elektronicznej, zyskała uznanie globalnych ikon takich jak Iggy Pop, Nine Inch Nails, oraz Mary Ann Hobbs. Jej twórczość, w tym albumy takie jak „Undone”, „Uncovered” i singiel „No Gods”, łączy elementy surowego techno, world music, noise i trip hopu, tworząc unikatowe, dystopijne wizje.

 

Jej najnowsze dzieło, „United Kingdom Of Anxiety”, to refleksja nad współczesnym światem zmierzającym ku wojnie. Album wyróżnia się rozmachem i niesamowitą atmosferą, co podkreśla kunszt producencki Zamilskiej. Na płycie znajdziemy gościnne występy takie jak wokal Oli Myszor, który wnosi niezbędny balans i chłód do kompozycji, oraz współpracę z Natalią Przybysz i Łukaszem Pachem z zespołu Hostia, których udział dodaje intensywności singlowi „No Gods”.

 

Zamilska jest znana z energetycznych występów na żywo, które łączą intensywne doznania dźwiękowe z głębokim przekazem emocjonalnym. Artystka zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia, występując na wielu prestiżowych festiwalach, w tym Unsound, OFF Festival, Primavera Sound, oraz Mystic Festival.

 

Nie przegap tej niezwykłej okazji, aby zobaczyć Zamilska na żywo i doświadczyć jej muzycznego geniuszu. Zapewnij sobie bilety już dziś i bądź częścią tej niezapomnianej nocy w Gdańsku!

 

 

Social medIa

Koncert

Zamilska + LARMO

Kiedy

05.10.2024

73 dni do wydarzenia

Gdzie

Drizzly Grizzly

Wydarzenia