exclusion

Rotting Christ z nowym albumem w Drizzly Grizzly

Gwiazdy black metalu, Rotting Christ, wracają do Polski z nowym albumem „Pro Xristou”, zapowiadając emocjonującą serię koncertów. Zespół wystąpi 28 września w Warszawie, 29 września w Krakowie, a 1 października w Gdańsku, wspierany przez norweski Borknagar i francuskie Seth.

Rotting Christ, znani z energetycznych i mrocznych występów, odwiedzą Polskę w ramach promocji swojego najnowszego albumu. Koncerty odbędą się w trzech miastach, oferując fanom nie tylko najnowsze utwory, ale także klasyczne hity zespołu. Wraz z nimi na scenie pojawią się Borknagar, celebrujący nordycką melancholię z albumu „Fall”, oraz Seth, którzy niedawno wydali album „La France des maudits”.

Rotting Christ (Grecja) – ikona melodickiego black metalu, znana z połączenia intensywności z melodyjnością.

Borknagar (Norwegia) – zespół, który nieustannie poszerza granice black metalu, łącząc go z folkowymi i progresywnymi elementami.

Seth (Francja) – zespół czerpiący inspiracje z romantyzmu i antychrześcijańskiej tematyki, znany z dynamicznego połączenia black metalu z symfonicznymi i folkowymi elementami.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby doświadczyć na żywo intensywności i artystycznej głębi oferowanej przez Rotting Christ i ich gości!

Bilety: tickets.drizzlygrizzly.pl

Wydarzenia