exclusion

Dopelord, Sanity Control i Engraver już jutro

Już jutro w Drizzly Grizzly w Gdańsku odbędzie się niezwykłe wydarzenie muzyczne, które przyciągnie miłośników ciężkich brzmień. Na jednej scenie wystąpią trzy zespoły, które gwarantują intensywne doznania muzyczne: Dopelord, Sanity Control oraz Engraver.

Dopelord, znany z mrocznego stoner doomu, dostarczy słuchaczom potężnych riffów i niezapomnianego brzmienia, które przenosi w inny wymiar. Zespół, który od lat cieszy się uznaniem zarówno w Polsce, jak i na międzynarodowej scenie, zaprezentuje utwory z najnowszego albumu oraz klasyczne hity.

Sanity Control to z kolei przedstawiciele dynamicznego thrash metalu z elementami crossover. Zespół, który zyskał uznanie dzięki swojej energii i autentyczności na scenie, obiecuje, że ich set będzie pełen surowej mocy i agresji.

Ostatni z line-upu, Engraver, zapewni mocne zakończenie wieczoru. Ich muzyka to połączenie neo-stonerowych dźwięków z bluesowymi motywami, tworząc hipnotyzującą atmosferę, która doskonale uzupełni całe wydarzenie.

19:00 – bramka
19:30 – Engraver
20:30 – Sanity Control
21:30 – Dopelord

Bilety są dostępne w przedsprzedaży, a także będą oferowane w dniu koncertu online (do 17:00) i na miejscu. To wydarzenie, którego nie można przegapić, szczególnie jeśli jesteś fanem mocnych brzmień i energetycznych występów na żywo.

Bilety: tickets.drizzlygrizzly.pl

Wydarzenia