exclusion

Closterkeller + State of Mind

Przygotuj się na niezapomnianą noc w rytmach gotyckiego rocka z Closterkeller i supportem od State Of Mind! 19 kwietnia 2024 roku, Drizzly Grizzly w Gdańsku stanie się areną niezwykłego wydarzenia muzycznego, które połączy fanów mrocznych brzmień i głębokich emocji.

 

Closterkeller, ikona polskiego rocka gotyckiego, powraca na scenę z koncertem, który zanurzy Cię w eterycznym świecie pełnym gotyckiej atmosfery i emocjonalnych tekstów. Będzie to wyjątkowa okazja, by usłyszeć na żywo największe hity zespołu, w tym klasyczne utwory z albumów „Graphite” i „Aurum”, które przyniosły im sławę na polskim rynku muzycznym.

 

State Of Mind, będąc wschodzącą gwiazdą na gotyckim niebie, zapewni energiczne rozpoczęcie wieczoru swoim unikalnym połączeniem elektronicznych brzmień i rockowej pasji. Ich występ to doskonałe wprowadzenie do głębokiego i emocjonalnego świata, który Closterkeller otworzy przed Wami tego wieczoru.

 

Nie przegap tej wyjątkowej nocy w Drizzly Grizzly, gdzie muzyka stanie się mostem między światami, przenosząc uczestników w miejsce pełne pasji, tajemnic i niezapomnianych wrażeń. To będzie koncert, który na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Social medIa

Koncert

Closterkeller + State of Mind

Kiedy

19.04.2024

Gdzie

Drizzly Grizzly

Wydarzenia