exclusion

Kanonenfieber

17 listopada w gdańskim klubie Drizzly Grizzly oraz 21 listopada w Hype Park w Krakowie, scena metalowa zyska nowy wymiar dzięki niemieckiemu zespołowi Kanonenfieber. Grupa, która niemal znikąd zdobyła uznanie na międzynarodowej scenie metalowej, zaskakuje swoim podejściem do muzyki, łącząc melodyjny black/death metal z opowieściami historycznymi.

 

Kanonenfieber, znane z pasji do historycznych narracji, szczególnie tych związanych z I wojną światową, potrafi przekuć lekcje historii w intensywne muzyczne doświadczenia. Ich ostatnia EP-ka „U-Bootsmann” jest tylko najnowszym przykładem ich umiejętności łączenia surowej energii metalu z głębią narracyjną.

 

Zespół zyskał rozpoznawalność dzięki nie tylko autentyczności i oryginalności swojego brzmienia, ale również dzięki spektakularnym, pełnym teatralnych efektów koncertom na żywo. Ich występy, wzbogacone o efekty specjalne, takie jak ogniste armaty, tworzą niezapomniane widowisko, które każdy fan ciężkich brzmień powinien doświadczyć na własnej skórze.

 

Bilety na nadchodzące koncerty są już dostępne i mogą być nabyte przez stronę www.knockoutmusicstore.pl. Zapraszamy na muzyczną podróż przez czas, która nie tylko przypomni o tragicznych wydarzeniach historii, ale także pozwoli przeżyć je na nowo w zupełnie innej, muzycznej odsłonie. Nie przegapcie tej okazji, aby zobaczyć Kanonenfieber na żywo!

Social medIa

Koncert

Kanonenfieber

Kiedy

17.11.2024

116 dni do wydarzenia

Gdzie

Drizzly Grizzly

Wydarzenia